Göksel Kimya Kozmetik Medikal Tıbbi Malzeme ve Ürünleri Tekstil Konfeksiyon Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti

Firma Hakkında

Şirket kurucuları 1980 yılından bu yana tekstil sektöründe dokuma kumaş imalatını sürdüren Göksel Tekstil Ltd. Şti’ne ek olarak Göksel Kimya Kozmetik Medikal Ltd. Şti. ile 2003 yılında sağlık sektörüne adım atmıştır. Hedefi sağlık sektörünün ihtiyacı olan sarf ve özellikli ürünleri yüksek kalite güvencesi altında müşterilerine sunmak olan Göksel Kimya Kozmetik Medikal San. Tic. Ltd. Şti. ağırlıklı olarak kalp damar cerrahisi, tek kullanımlık tıbbi ürünler ve hastane tekstili üzerine ithalat ve imalat yapmaktadır.

38 yıllık tekstil hayatını sağlık sektöründe yüksek kalite ve kusursuz hizmet kalitesiyle buluşturan Venimed’in kökleri 1980 yılında kurulan Göksel Tekstil ltd. Şti’ ye dayanmaktadır. 2003 yılında kurulan Göksel Kimya Kozmetik Ltd Şti’nin satış ve pazarlama ayağını oluşturan Venimed, tecrübe ve birikimini müşteri odaklı vizyonuyla taçlandırmıştır.

Venimed tek kullanımlık ürünler başta olmak üzere kalp damar cerrahisi ve hastane tekstili üzerine kendi imalatımız ve ithal ürünlerden oluşan bir ürün yelpazesine sahiptir.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.