Earnet İşitme Cihazları Bursa

Firma Hakkında

İşitme cihazı markalarının yükselen yıldızı, earnet!
Milyonlarca kişinin hayatına ses olan earnet işitme cihazları ailesi altı kıtada güvenle büyüyor. İnsanların hayatını kolaylaştırmayı felsefe edinen earnet AR-GE ekibi Odyoloji alanında öncülük etmeye devam ediyor. Geniş ürün ağına sahip olan earnet markası işitme kaybı yaşayan tüm bireylere farklı alternatifler sunuyor.

Gelişmiş ülkelerde kabul edilmiş kalite normlarına göre üretilen earnet işitme cihazları hem işitme cihazı uzmanları hem de işitme işitme cihazı kullanıcıları tarafından ilgiyle karşılanıyor. Özellikle çok ileri dereceli işitme kayıpları için üretilen HPn serileri ile kulakta fark edilmeyecek derecede küçültülen Micro serileri earnet markasını bu segmentlerde ilk sıraya taşıyor.

İşitme sorunu yaşayan kişiler için işitme cihazının donanımlı olması çok önemlidir ancak işitme cihazı konusunda yeterli seviyede bilgilendirme yapılması ve satış sonrasında ulaşılabilir şekilde hizmet sunmak da işitme cihazı üreticilerinin temel görevlerindedindir. Earnet ekibi 7×24 sistemiyle hem partnerlerine hem kullanıcılarına online hizmet vermektedir

En kaliteli işitme cihazları en optimum fiyatlarla ve en nitelikli hizmetle işitme sorunu yaşayanlara ulaştırmayı hedef edinen earnet; mesleğini seven ve insanlara saygı duyan iş ortaklarıyla misyonunu gerçekleştirmeye çalışıyor. Earnet Nano serileri, kulak çınlamasından şikayetçi olan kişilere yeni tinnitus frekans izolasyon (T-FIS) yöntemiyle umut oluyor. Nano serilerinin Tinnitus konusundaki başarısı üniversitelerin kliniksel bilimsel çalışmalarıyla ispatlanmıştır. İşitme ve kulak çınlaması sorunu yaşayan kişilerin sorunlarına duyarlı olan earnet, 360 derece çözüm üretmek üzere profesyonel ekibiyle yılmadan çalışıyor.

Earnet işitme cihazları, duymanın ötesi!

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.