Dirim Tıp

Firma Hakkında

Laboratuvar hizmetlerimizde bilimsel ve etik kurallar ışığında kaliteden ödün vermeyen, hasta hakları ve memnuniyeti odaklı, kalitesi belgelenmiş, uluslararası standartlarda tıbbi laboratuvar hizmetlerimizle ve “Sağlıklı yaşam için güvenilir ve hızlı sonuçlar” sloganımız ile referans laboratuvar olarak sektörün gelişimine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Sunmuş olduğumuz laboratuvar hizmetlerini, uluslararası standartlarda sunarken;

Kalite Yönetim Sistem şartlarını tam olarak sağlayarak faaliyetlerimizi gerçekleştirmek,
Sürekli iyileştirme felsefesinin temelinde olan gerekli eğitimler ve katılımcı çalışanlarla geleceğimizi şekillendirmektir.
Kalite ve Çevre Politikası
Kuruluşumuz, yapısı, ölçeği ve faaliyetleri göz önünde bulundurarak stratejik istikametimiz ve amaçlarımıza uygun hareket etmeyi, çevresel etkilerimizi minimize etmeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder. Müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarımızı sürekli eğitmek ve geliştirmek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, şirket ve müşteri değerlerini korumak, güven, dürüstlük, saygı ve sorumluluk prensiplerini esas almak, uygunluk yükümlülüklerini yerine getirmek de önceliklerimiz arasındadır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 13485 Tıbbi Cihaz Yönetim Sistemi gibi standartları sürekli olarak geliştirip iyileştirerek, kirliliği önlemeyi, çevreyi korumayı ve uygulanabilir yasal mevzuata uygun olarak faaliyetlerimizi sürdürmeyi taahhüt ederiz.

Küresel iklim değişikliğiyle mücadelede etkili bir rol oynamayı hedefleyen kuruluşumuz, çevresel etkilerimizi azaltmayı, sürdürülebilir uygulamaları teşvik etmeyi ve yenilikçi çözümler geliştirmeyi amaçlayarak kalite politikamızı sürekli olarak iyileştirmeye kararlıdır. Emniyetli, kaza ihtimali olmayan ve çevreye saygılı bir ortam sağlama taahhüdümüzü sürdürürüz.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.