İŞ KORUMA İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ

  • 1011
Firma İletişim Bilgileri
Firma Adı:İŞ KORUMA İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ
Firma Adresi:H.Rıfat Paşa Mah.Darülaceze Cad.Perpa Ticaret Merkezi B-Blok K.8 No.978-980 ŞİŞLİ-İSTANBUL
İlçe/Şehir:ŞİŞLİ-İSTANBUL
Telefon:0212 210 1118
Fax:0212 210 1218
Gsm:0549 620 1020
Web Sayfası Yaptırmak İstiyorum: -
Firma Hakkında

Hakkımızda

Firmamız faaliyetine 1975 yılında iş eldiveni imalatı ile başlamış ve günümüze dek ürün yelpazesini sürekli geliştirerek “İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı” sektöründe öncü bir konuma gelmiştir.

Türkiye ‘de ilk CE belgeli koruyucu bareti üreten firmamız T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın Avrupa Birliği Uyum Yasası çalışmalarına paralel olarak ürettiği ve ithal ettiği tüm ürünlerde gerekli Avrupa standardını ve CE işaretlemesini sağlamıştır. Her daim eğitime ve gelişime önem veren firmamız sahip olduğu ISO 9001:2008 sertifikası ile bu çalışmalarını belgelendirmiştir.

Yurt içi ve yurt dışından birçok markanın satış yetkisini bünyesinde barındıran firmamız, satışını yapmakta olduğu ürünlerin, başta Fransa olmak üzere çeşitli ülkelere ihracatını da yapmaktadır. 2007 yılında bayi statüsünde Alman DRÄGER bünyesine katılan firmamız başarılı projeleri neticesinde DRÄGER ‘in Türkiye’deki en büyük bayilerinden biri konumuna gelmiştir.

Ürünlerimizi kullananların bize hayatlarını emanet ettiğini bilerek ve bu sorumluluğun bilinciyle en ucuz ürünü değil, en güvenilir ürünleri değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Biliyoruz ki İş Güvenliği ürünlerinin gerçek fiyatı satın alınırken değil, kullanılırken anlaşılır.

İşletmenizde kullanacağınız veya satışını yapacağınız kişisel koruyucu donanımı seçerken ihtiyaç duyduğunuz teknik bilgiyi ve desteği bizlerden alabilir, dilediğiniz gün ve saatte sizleri işyerinizde ziyaret etmemizi talep edebilirsiniz.

Sizden aldığımız Güven, Sevgi ve Destek firmamız için her zaman ilham kaynağı ve itici güç olmuştur, olmaya da devam edecektir.

Saygılarımızla…

  • Firmanın Haritada Yeri
  • Firmanın Sokak Görünümü
  • Firmaya Yol Tarifi Al
  • Araba
  • Yürüyerek
  • Bisiklet
  • Transit
1
Merhaba,

Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by